Zapytaj o produkt

Bannery reklamowe, siatki mesh, flagi Kalisz

Banery reklamowe to bardzo uniwersalna forma reklamy zewnętrznej. Niemal dowolny rozmiar, łatwość montażu i duża skuteczność, czyni je niezwykle pożądanym materiałem reklamowym. Dzięki swoim rozmiarom, skutecznie przyciągają wzrok, a umieszczona na nim reklama utrwala się w pamięci potencjalnych klientów.

Jest to świetny sposób na prezentacje oferty sprzedaży i promocji Twojej firmy!

Największym atutem bannerów reklamowych jest ich rozmiar. Duży format bannerów sprawia, że reklama jest zauważalna przez kierowców czy przechodniów. Dzięki temu znacznie zwiększa się szansa, że jeśli reklama zainteresuje odbiorcę, to być może już niedługo stanie się on klientem danej firmy. Dlatego też banery cieszą się tak dużą popularnością.

Technologia wykonania

 • Druk solwentowy - hard solvent. Zadruk bez łączeń do 3,5m.
 • Druk solwentowy - mild solvent - Zadruk bez łączeń do 1,3m.

Oferowany przez nas druk banerów reklamowych odbywa się w technologii solwentowej. Banner może być wydrukowany dwustronnie lub z przekładką, która zapobiega przepuszczaniu światła. Ponadto baner wykańczany jest zgrzewem oraz oczkami (jest możliwość pozycjonowanie oczek).

 

Baner 540dpi - Najpopularniejsza forma reklamy zewnętrznej drukowana w rozdzielczości 540dpi. Standardowo baner ten jest oczkowany co 50cm oczkami metalowymi. Możliwe wykończenia to zgrzanie krawędzi w kieszeń lub tunel. W przypadku długoterminowych publikacji sugerujemy pokrycie wydruku laminatem ochronnym. Maksymalny rozmiar nośnika to 3,20m - powyżej tego rozmiaru baner jest łączony - zgrzewany. Grubość nośnika wynosi 510g.

Możliwy wybór dodatków dla banera 540dpi:

 • Baner powlekany - podwyższona trwałość i elastyczność.
 • Dodatkowe oczkowanie - oczkowanie co 25 cm. Standardowo co 50 cm.
 • Druk dwustronny.
 • Laminowanie UV - Laminat stały (folia) lub płynny.
 • Przekładka - Pogrubienie nośnika, w efekcie czego nie przepuszcza światła.

 

Baner 720dpi - Drukowany w wyższej rozdzielczości, przez co jakość wydruku jest jeszcze lepsza i doskonale odwzorowuje detale. Baner posiada przekładkę, która wzmacnia go oraz uniemożliwia prześwietlenie światłem w przypadku publikacji na przestrzeni otwartej. W przypadku długoterminowych publikacji sugerujemy pokrycie wydruku laminatem ochronnym. Maksymalny rozmiar nośnika to 1,60m - powyżej tego rozmiaru baner jest łączony - zgrzewany. Grubość nośnika wynosi 510g.

Możliwy wybór dodatków dla banera 720dpi:

 • Dodatkowe oczkowanie - oczkowanie co 25 cm. Standardowo co 50 cm.
 • Druk dwustronny.
 • Laminowanie UV - Laminat stały (folia) lub płynny.

 

Baner 540dpi odblaskowy - Zastosowanie tego typu banera sprawdzi się nocą, w miejscach publikacji przy drodze i ciągach komunikacyjnych. Baner po skierowaniu na niego oświetlenia w nocy staje się niemożliwy do przeoczenia. W przypadku długich terminów publikacji sugerujemy pokrycie wydruku laminatem ochronnym. Maksymalny rozmiar nośnika to 3,20m, powyżej tego rozmiaru baner jest łączony - zgrzewany 

Możliwy wybór dodatków dla banera 540dpi odblaskowego:

 • Dodatkowe oczkowanie - oczkowanie co 25 cm.
 • Laminowanie UV - Laminat stały (folia) lub płynny.


 

Siatka MESH - Nośnik do zastosowań wielkoformatowych, którego struktura jest preforowana, przez co waga jest mniejsza niż wykorzystaniu standardowych banerów. Mniejsza waga ułatwia montaż w przypadku zastosowania wielkich formatów. Perforacja w przypadku braku pokrycia laminatem w minimalnym stopniu przepuszcza powietrze. W przypadku większych formatów, na krawędziach wykonuje się tunele które służą do mocowania. Maksymalny rozmiar nośnika wynosi 3,20m, powyżej tego rozmiaru siatka jest łączona - zgrzewana. W przypadku długich terminów publikacji sugerujemy pokrycie wydruku laminatem.

 

Projektowanie banerów

Jeśli nie posiadają Państwo projektu na baner lub siatkę, możemy przygotować dla Państwa projekt niskobudżetowy lub dedykowany. Wykonamy atrakcyjną grafikę, a całość będzie estetyczna i rzucająca się w oczy.

Banery, reklama , Banner reklamowy, reklama wisząca, cerata, reklama mobilna, elastyczna reklama, projekt bannera reklamowego, ostrów, reklama na bannerze, projektowanie bannerów, baner720dpi baner540dpi, siatka mesh, druk banerów, reklamy outdoor.
Copyright © 2013-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.