Zapytaj o produkt

Druk kart plastikowych i PVC Kalisz

Karty plastikowe to nie tylko nieodłączny element codziennego funkcjonowania, ale i także chętnie wykorzystywany element marketingu. Pozytywnie wpływa na budowanie image firmy bądź marki. Mogą być wykorzystywane jako karty rabatowe, karty stałego Klienta, kalendarzyki, mapki dojazdowe bądź wejściówki.

 

Karty plastikowe z nadrukiem UV o trwałości porównywalnej do kart kredytowych, o wymiarach 85 x 54 mm oraz zaokrąglonych narożnikach. Materiał który wykorzystujemy to tworzywo sztuczne HIPS, o grubości 0.75mm. Druk jest jednostronny lub dwustronny w pełnej kolorystyce.

 

Karty przezroczyste o wymiarach 85 x 54 mm. Drukowane na materiale bezbarwnym, zabezpieczonym folią o grubości 0,5 mm Druk jest jednostronny w pełnej kolorystyce.

 

Projektowanie

Jeśli nie posiadają Państwo projektu karty, możemy przygotować dla Państwa projekt niskobudżetowy lub dedykowany. Wykonamy atrakcyjną grafikę, a całość będzie estetyczna, czye i rzucająca się w oczy.

karta plastikowa, karta lojalnościowa, druk kart plastikowych, karta plexi, karta przezroczysta, karty rabatowe, plastikowe karty płatnicze, karty kontroli dostępukarty stałego klienta, karty plastikowe, karty plastikowe., karty
Copyright © 2013-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.