Zapytaj o produkt

Rollup Kalisz

Rollup to elegancki, nowoczesny system reklamowy. Jedną z najważniejszych jego zalet jest łatwy i szybki montaż. Rollup'y  to świetny sposób na wizualizację firmy, marki, czy Twoich produktów. Doskonale wspierają akcje promocyjne oraz nie uzależniają od jednego miejsca, poniważ z łatwością można je przenieść w inne miejsce. Są bardzo często stosowane podczas wystaw, targów, konferencji, czy spotkań promocyjnych.

 

Rollup'y drukowane są na papierze dekoracyjnym Blockout w rozdzielczości 720dpi. Oferujemy Państwu również możliwość druku dwustronnego. Nośnik jest matowy, o grubości 240g co sprawia, że jest niezwykle trwały. Wszystkie rollup'y mają wysokość 200cm i pakowane są w futerały materiałowe. Oferujemy Państwu również możliwość druku dwustronnego. W naszej ofercie znajdą Państwo również do wyboru dwie kasety :

  • kaseta standardowa - aluminiowa o szerokości 85x200, 100x200 i 120x200 cm.
  • kaseta lux - aluminiowa z wykończeniem o szerokościach: 85x200, 100x200 i 120x200 cm.

 

Ścianki wystawiennicze umożliwiają profesjonalne przedstawienie wielkoformatowej grafiki reklamowej która skutecznie promuję firmę i jej produkty. Sprawdzają się świetnie na różnego rodzaju targach lub konferencjach, stanowią również świetną dekoracje pomieszczeń firmy. W zależności od systemów, powierzchnia ekspozycji wynosi kilkanaście a nawet kilkadziesiąt metrów kwadratowych. 

 

Projektowanie

Jeśli nie posiadają Państwo projektu rollup'u lub ścianki, możemy przygotować dla Państwa projekt niskobudżetowy lub dedykowany. Wykonamy atrakcyjną grafikę, a całość będzie estetyczna i rzucająca się w oczy.

rollup, stojak reklamowy, rollupy, systemy wystawiennicze, systemy reklamowe, druk rollupów, rollupy z kasetą lux, rollupy z kasetą standardową
Copyright © 2013-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.