Zapytaj o produkt

Możliwości naszego zespołu

Jesteśmy elastyczni dlatego nie boimy się wyzwań i realizujemy skomplikowane zlecenia, w optymalnych terminach. Nasz zespół to eksperci do dyspozycji, którzy poświęcą dla Państwa odpowiednią ilość czasu.

Oferujemy szeroką gamę możliwości na wszystkich etapach realizacji zleceń. Dopilnujemy terminów oraz zadamy o odpowiednią obsługę zlecenia.Oprócz realizacji druku oferujemy dla Państwa:PROJEKT REKLAMY

Kompleksowy projekt to podstawa sukcesu i skutecznej reklamy. Podejmiemy się każdego wyzwania. Wiemy co należy zrobić, aby zaprojektować dla Ciebie skuteczne narzędzie generowania zysku na najwyższym poziomie wizualnym i merytorycznym.

EDYCJA / MODYFIKACJA PROJEKTU

Ewolucja projektu to naturalny proces dostosowywania oferty do zmieniających się wymogów rynku odbiorców i specyfiki branży. Zadbamy o to, aby stworzone już projekty nabrały nowego blasku. Wykonamy niezbędne aktualizacje informacyjne i graficzne. Naniesiemy zmiany. Z nami nie dasz się wyprzedzić konkurencji.

SKŁAD PROJEKTU / BROSZURY

Skład wykonujemy rozmieszczając tekst i zdjęcia, wprowadzamy korektę i przygotowujemy zdjęcia do druku. Opracowania graficzne obejmują między innymi: układ typograficzny, rozmieszczenie i dopasowanie zdjęć oraz pozostałej grafiki, dobór czcionki i etykiety kolorystycznej.

LOGISTYKĘ ZAMÓWIENIA

Dla naszych klientów świadczymy usługi krajowe i zagraniczne. Jesteśmy dostępni w każdym miejscu i w każdym momencie. Zamówione produkty dostarczymy pod wskazany adres w ekspresowym tempie.

DORADZTWO PRODUKTOWE I TECHNOLOGICZNE

Zapewniamy fachowe dworactwo i pomoc. Zdiagnozujemy słabe punkty Twojej oferty, projektu i zaproponujemy niezbędne zmiany i innowacje. Pomożemy w doborze odpowiednich strategii komunikacji. Do dyspozycji klientów oddajemy nasze doświadczenie i wiedzę.

COPYWRITING TREŚCI

Oferowana przez nas usługa copywritingu to gwarancja stworzenia ciekawych i rzetelnych tekstów od podstaw lub opracowanie ich na podstawie dostarczonych materiałów. Treść informacyjna lub marketingowa to ważny element informacji o firmie, jej produktach i wizerunku, to także nieodzowne uzupełnienie podstawowej informacji graficznej.

TŁUMACZENIA MATERIAŁÓW

Oferujemy wielojęzyczne tłumaczenia dowolnej treści. Treści dostępne w dodatkowych wersjach językowych to warunek szerokiej dostępności Twojej oferty. Dodatkowa wersja językowa, to większe grono potencjalnych klientów. Nie zwlekaj i już dziś poszerz grono swoich klientów.

Copyright © 2013-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.